• Wpisów:427
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 12:57
  • Licznik odwiedzin:20 920 / 2093 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
A oto fabuła serialu wolfblood.

Bycie nastolatkiem jest bardzo trudne a bycie nastolatkiem Wilkołakiem jest dziesięć razy bardziej skomplikowane. Czternastoletnia Maddy kocha swoje umiejętności – wyostrzone zmysły, bycie szybszym, silniejszym i bardziej eleganckim – ale nienawidzi sekretów, które wiążą się wraz z tym. Na początku Maddy jest zbyt młoda, aby się przekształcić, zaczyna rozwijać zmysły wilka, i wie, że będzie mogła wkrótce zamieniać się w ssaka. Smiths’owie są uważani za jedną z najstarszych rodzin w okolicy. Mieszkają w tym samym domku od wieków. Kiedy nowy chłopiec o imieniu Rhydian przybywa do lokalnej szkoły Maddy rozpoznaje w nim wilkołaka.
 

 
a oto wersja equestria girls Zayla
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
WYKREŚLANKA
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
a teraz mój własny zaprojektowany pamiętnik wolfblood
 

 
kolejny rozdział ff

Kolejnego dnia Zayla obudziła się wcześniej niż zazwyczaj, zjadła przepyszne śniadanie i ubrała się bardzo ładnie i kolorowo. Nelly nocowała u niej tego dnia ale klaczka wstała o wiele wcześniej i stała już przy drzwiach czekając na przyjaciółkę. Do szkoły poszły godzinę wcześniej niż powinny. Wzięły ze sobą mnóstwo kartek drewna i taśmy. Zaczęły przemieszczać się po korytarzu i przyczepiać coś do ściany. w końcu zaczepiła je pani sprzątaczka i zapytała

-Co tam majstrujecie?
-A nic naklejamy plakaty Pani Finkel nam kazała.
Dobrze więc ufam wam i zostawię was same.

I tak klaczki przez 45 minut wyklejały ściany plakatami i jakimiś figurkami które miały wszystko zmienić. W końcu zadzwonił dzwonek. Inni uczniowie zaczęli już zbierać się na korytarzu czekając na lekcje. Wchodząc na korytarz powoli zauważały dzieło Nelly i Zayly. Cherry podeszła do jednego z plakatów i przeczytała na głos co tam było napisane.

A o to laleczka która ma pokazać
jak w rzeczywistości
zachowuje się nasza popularna
Cherry


A nad napisem widniała wycięta z drewna zabawka która wrzeszczała na wszystkich jeśli kto kol wiek się poruszył. Na korytarzy zrobił się wielki tłum uczniowie chcieli zobaczyć jak to wygląda. W końcu ze swojego gabinetu wyszła pani Finkel. Zobaczywszy taki tłok przy wyznaczonych miejscach podeszła do jednego z nich i nie mogła uwierzyć oczom co się tam stało.

-Czyja to sprawka?
-Zayly i Nelly- odpowiedzieli wszyscy uczniowie ponieważ przyjaciółki źle zrobiły że się podpisały na samym dole.

Nauczycielka podeszła do klaczek i powiadomiła je o tym że zostają po szkole w kozie za niedozwolone niszczenie ścian szkolnych. Po lekcjach Zayla i Nelly wędrowały ze smutkiem do drzwi na których był napis Koza szkolna. W kozie było bardzo nudno. Jeśli ktoś rozmawiał nauczycielka zwracała uwagę. Pod koniec zadała mnóstwo pracy domowej, więc ten dzień nie był taki genialny jaki miał się okazać. Ale przy najmniej Cherry była teraz pośmiewiskiem i nawet dyrektorka rozmawiała ciągle o tej zabawnej sprawie.
 

 
od teraz będę również dodawała wpisy o woolfbloodzie i tak przy okazji moim zdaniem oni powinni być razem
 

 
iiiiiiiiiiiii niespodzianka przeróbka demi lovato na rarity
 

 
kilka śmiesznych fotek hihi sory za przekleństwo
 

 
a oto i hayley
 

 
3 rozdział FF

Niestety koleżanka miała rację kolejny okazał sie być nienajlepszym. Kiedy tylko Zayla przechodziła raz po raz po korytarzu słyszała ty śmiech za jej placami. W końcu ruszyła w stronę Hayley siostry Cherry.

-Czemu wszyscy się ze mnie tak śmiejecie.
-Hayley wybuchnęła tylko śmiechem. Patrzcie to ta dziewczyna z plakatu z sali kucykomagii.

Zayla nie wiedziała co począć. Od razu ruszyła do sali kucykomagii aby dowiedzieć się o co wszystkim chodzi. Otworzyła drzwi ściany były zaklejone plakatami na których ona wygląda jakby zjadała książkę z keczupem. Lecz w rzeczywistości było to tylko jadalne pofarbowane siano. Teraz Zayla wiedziała co robić. Po skończonych lekcjach zawołała tylko Nelly i pobiegły obydwie do domu. Całą noc spędziły wyklejaniu i wycinaniu jakiejś kartki lub zaproszenia w końcu Nelly wykrzyknęła.

- JEST W KOŃCA NAM SIĘ UDAŁO

-TAK TERAZ NA PEWNO ZNISZCZYMY CHERRY I TO ONA BĘDZIE POŚMIEWISKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

 
z nikim się nie dziele. Ide rzygać
 

 
okej to teraz
clawd vs deuce
 

 
ŻYCZE WSZYSTKIM DOBREJ NOCY
 

 
JA CHCE TAKA TAPETE NA ŚCIANĘ
 

 
- plan jutrzejszego dnia
-wigilia szkolna
-powrót do domu
-wigilia świetlicowa
-godzina w kiblu
-pój godziny przepychania kibla
-przyjazd cioci sprzątaczki
-nie spanie do 4 nad ranem
- i tak minie mój dzień


XXXDDDDDDDDDDDD{♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥☻☻☻☺☺☺
 

 
kilka trajlerów z nowego filmu monster high


 

 
czy wy też czasami tak macie
 

 
dobrze utopiliśmy lalę a uratowaliśmy frankie dalej


spectra vs rochelle